Partnerzy

Jesteśmy portalem modowym, który cechuje się przede wszystkim otwartością zarówno wobec naszych czytelników, którzy zdanie i opinie są dla nas bardzo ważne oraz staramy się zawsze brać je pod uwagę, jak i pozostałych firm, które mają powiązania ze światem mody. Mianowicie nasi partnerzy, którym zaufaliśmy z kilku ważnych względów, a jednocześnie nie ograniczamy ich ilości i oczekujemy podjęcia kolejnych współpracy z polskimi lub zagranicznymi producentami odzieży oraz sklepami online, które oferują swoim odbiorcom najlepsze jakościowo materiały.

Zatem zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy odzieżowe, które prowadzą rzetelną i uczciwą sprzedaż do nawiązania z nami kontaktu, dzięki czemu publikowane u nas artykuły będą mogły również zawierać opinie i polecenie Waszych produktów. Jednak zastrzegamy sobie, że wybieramy wyłącznie sprawdzone i zaufane podmioty, które rzeczywiście troszczą się o klientów oraz ich komfort. Żadna przypadkowa firma nie znajdzie się wśród naszych partnerów, dlatego musisz udowodnić, że faktycznie projektujesz i produkujesz ubrania z sercem. W zasadzie to jedyne nasze kryterium i wymaganie, ponieważ liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie czytelników, którzy ufają naszemu profesjonalizmowi oraz staranności w doborze tematyki artykułów oraz polecanych w nich produktów.

Nasi partnerzy mogą zyskać przede wszystkim o wiele szerszy zasięg dotarcia do grona odbiorców o zróżnicowanych wymagań i charakterystyce. Ubraniazamniejniz100zl.pl gromadzi użytkowników obu płci oraz znajdujących się w różnych przedziałach wiekowych. Zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że proponowane przez nas produkty lub usługi z Twojej firmy będą o wiele częściej wybierane i przede wszystkim nagłaśniane przez naszych czytelników. W rezultacie wszyscy mogą na tym świetnie skorzystać, a wystarczy tak jak wspomnieliśmy zagwarantować nam pewne gatunkowo materiały oraz różnorodność asortymentu, co jest równie mile widziane wśród obserwatorów.

Chcielibyśmy także zaznaczyć, że naszym partnerem może zostać nie tylko firma zajmująca się produkowanie odzieży czy bielizny, a także sklepy stacjonarne czy internetowe, których zadaniem jest prowadzenie dystrybucji ubrań lub dodatków ze sprawdzonych i wiarygodnych źródeł. Wcale nie muszą być to prywatne firmy, ale również jednoosobowe działalności, gdzie możemy wyróżnić wspaniałych i kreatywnych projektantów mody. Podobnie jeśli chodzi o inne branże związane z modą, jeszcze raz serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i liczymy na długotrwałą współpracę.