Klasyczna męska bluza. Jaki model wybrać?

Podstawowym elementem męskiej garderoby jest bluza. Niektóre z modeli swoje przeznaczenie kieruje do aktywnych mężczyzn, którzy na co dzień stawiają na dużą dawkę sportu. Spośród szerokich wariantów mamy także bluzy, mające swoje zastosowanie w codziennych sytuacjach. W poniższym wpisie przedstawimy kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę.

Tradycyjny model bluzy męskiej

Klasyką wśród modeli jest bluza o jednolitym kolorze, zakładana najczęściej przez głowę. Wybierana przez wielu mężczyzn ze względu uniwersalność oraz oryginalność zastosowania. Można łączyć ją praktycznie ze wszystkim i z pewnością spełni swoje zadanie należycie. Dzięki klasycznej formie możemy wzbogacić ją o dważniejszy kolor, a nie kierować się tylko stonowanymi odcieniami. Oczywiście nadal możemy wybrać jej czarny oraz szary wariant, ale tylko, jeśli chcielibyśmy lekko poszaleć z dodatkami bądź innymi elementami garderoby.

Bluza rozpinana lub z kapturem

Wśród szerokiej gamy modeli mamy bluzy męskie nierozpinane, jak i rozpinane, a także z kapturem. Wszystkie te elementy możemy spotkać w sklepach stacjonarnych oraz internetowym jako połączenie tych fasonów ze sobą. Największą popularność zdobyły zdecydowanie bluzy rozpinane. Można jako bazę do nich ubrać koszulkę i będzie to z pewnością odpowiednia stylizacja nawet na co dzień. Wiele mężczyzn gustuje w rozpinanych bluzach szczególnie podczas aktywności fizycznej. Dzięki ubieraniu się na tzw. cebulkę w każdej chwili z danej części górnej garderoby możemy zrezygnować. Nierozpinane bluzy to wariant, o którym wspominaliśmy wyżej i może on łączyć się bezpośrednio z bluzą z kapturem. Każdy z tych modeli widnieje w różnych wersjach kolorystycznych. Są w jednolitych, jak i żywych odcieniach, z nadrukami oraz różnymi dodatkowymi aplikacjami. Większa część z nich posiada także duże kieszenie oraz sportowy charakter, który można łączyć z elementami ubrań na co dzień.

Bluza z nadrukiem

Wiele tego typu odzieży męskiej, która jest dostępna w sklepach posiada wiele modeli z nadrukami, printami oraz aplikacjami. Warto się im przyjrzeć, ponieważ mogą być idealnym elementem codziennego ubioru. Nadruki niekiedy mają formę zabawnego przekazu, loga czy grafiki. Co za tym idzie, będzie to świetne uzupełnienie całej stylizacji. Bluzy z nadrukiem mogą również mieć swoją wersję niezapinaną, zapinaną, z kapturem lub bez. Wszystko zależy od naszego wyboru i tego, jaki model przypadnie nam do gustu. Bluza męska sprawdzi się na siłownie lub na zwykłe wyjście ze znajomymi.

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.