Nie masz się w co ubrać, a zbliżają się Andrzejki? Radzimy co robić

W dzisiejszym poradniku znajdziesz kilka fajnych i nowych pomysłów na stylizacje adekwatne do okoliczności w jakich będziesz spędzać Andrzejki. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zainspiruj się, zaglądając do własnej szafy lub wybierając się na zakupy.

Domówka

Z pewnością wiele z Was spędzi miło i przyjemnie ten czas ze znajomymi we własnym mieszkaniu lub cudzym, co wcale nie oznacza gorszej zabawy. Istnieje mnóstwo pomysłów i możliwości zorganizowania świetnych Andrzejek w domu, przy pysznych przekąskach, grach i wróżbach oraz w gronie przyjaciół. Jednak absolutnie nie musisz wówczas rezygnować z odświętnego i wyjątkowego stroju, ponieważ to zawsze dobra okazja, aby wyglądać oszałamiająco i czuć się jeszcze piękniej. Wiadomo tego typu okoliczności nie wymagają od Ciebie sukni do ziemi i wysokich szpilek, aczkolwiek dobrze jest zastanowić się nad równie oryginalną alternatywą.

Bardzo dobrym i wygodnym połączeniem są spodnie lub błyszczące legginsy, które doskonale kontrastują z koszulami lub tunikami. Oczywiście dół lub góra stroju powinna być nieco bardziej wystrzałowa, świecąca czy prezentująca Twoje najlepsze atuty. Jednak równie wyjściowym połączeniem może stać się klasyczna kombinacja czarnej spódniczki i przykładowo bluzki damskiej czerwonej, która sama w sobie przyciąga znaczną uwagę. W ostateczności postaw również na wygodę, ponieważ imprezy organizowane w domu polegają przede wszystkim na luźnej atmosferze i spędzeniu atrakcyjnie czasu z bliskimi.

Bal, przyjęcie i inne „wielkie wyjścia”

Drugim rodzajem organizowania Andrzejek jest pójście na imprezę do klubu czy sprawdzonej restauracji, gdzie zapewnione zostaje zarówno jedzenie, picie, jak i dobra muzyka. Wówczas masz możliwość większego szaleństwa pod względem zabawy, ale również zaprezentowania swojej stylizacji. To idealna okazja, aby zakupić nową sukienkę czy też kombinezon, które jednocześnie pozwolą Ci olśnić na parkiecie i podkreślić wszystkie Twoje walory. Niestety jest to jedna z nielicznych imprez w całym roku, kiedy chociaż na chwilę możemy poczuć się jak prawdziwe gwiazdy i móc wystroić się ponadprzeciętnie. Najczęściej wybieranym strojem są sukienki, których obecny trend związany jest z krojem dolnej części. Powinny być asymetryczne i zwracające uwagę głównie dzięki licznym wstawkom cekinów, ale także koronek, które nieprzerwanie stanowią zdecydowany hit wśród producentów mody. Następnie należy pomyśleć o butach, a właściwie dwóch parach, ponieważ pierwsza nadaje się na pierwsze godziny zabawy i tańczenia, a druga odpowiada potem za Twoją wygodę i swobodę wywijania na parkiecie. Dobrze jest również zadbać o mocniejszy makijaż oraz biżuterie, które jednak powinny ze sobą współgrać i wzajemnie się uzupełniać, by absolutnie nie przesadzić z ilością ozdób.

Romantyczny wieczór z ukochanym

W takich warunkach nie potrzeba w zasadzie niczego spektakularnego, gdyż możecie fantastycznie spędzić ten czas razem w domu podczas oglądania filmów albo też możecie wybrać się na wyjątkową kolację tylko we dwoje. Wszystko oczywiście zależy od Waszej kreatywności i preferencji, co do wspólnych wieczorów. Naszą radą dla Pań jest zadbanie o prawidłowy nastrój oraz dopasowanie wyglądu do sytuacji. Jednakże nieważne, co by się działo, powinniście przede wszystkim pamiętać o zmysłowej bieliźnie, która z pewnością umili widok Twojemu partnerowi w czasie Andrzejek.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.