Spódnica damska – przyjaciółka każdej kobiety

W swojej szafie z pewnością znajdziesz spódnicę, może warto dodać ją do codziennych stylizacji? Przeczytaj również, dlaczego warto nosić spódnicę oraz o tym, jakie modele będą modne w sezonie wiosenno-letnim.

Jakie są modne spódnice?

Jakie spódnice będą modne w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim?

  • Spódnica mini – znów modna, oprócz klasycznej czerni, możesz zdecydowanie postawić na intensywny kolor lub propozycje wielokolorowe, czy też te o metalicznych albo pastelowych odcieniach, możesz wybrać również te w kratkę.
  • Plisowana spódnica – nadal bezustannie modna, i tak jak w przypadku spódnicy mini warto mieć klasyczną czarną wersję, ale nie należy bać się ciekawych wzorów, metalicznych odcieni, czy wyróżniających się kolorów.
  • Spódnica midi z rozcięciem – najmodniejszą propozycją jest ta o kroju ołówkowym, możesz wybrać też modele o modnych barwach, jak: różowy, pomarańczowy, żółty, zielony, czerwony, należy zdecydowanie zwrócić uwagę na fiolety.
  • Spódnica maxi – ta długość również jest modna. Nie musisz się zastanawiać, czy dana długość jest modna, ponieważ niemal wszystkie są, w zbliżającym się sezonie, wybierz tą, w której dobrze się czujesz.
  • Spódnica z wysokim stanem – podkreśla ona talię, jest to propozycja ponadczasowa, możesz wybrać spódnicę z wysokim stanem rozkloszowaną, czy ołówkową.
  • Spódnica z eco skóry – możesz wybrać klasyczną czerń, ale również możesz postawić na kolor. Taka spódnica sprawdzi się dobrze zarówno w stylizacji do pracy, jak i na imprezę, czy różne wyjścia.

Zwróć uwagę również na takie modne detale jak: falbanki oraz wzór w pepitkę, który wraca do łask. Nie bój się kolorów, w sezonie wiosenno-letnim możesz zaszaleć również ze wzorami!

Sprawdź swoją szafę!

Czasami zapominamy, jakie perełki skrywa nasza szafa, warto co sezon kontrolować stan swojej garderoby. Dzięki temu wiemy, co mamy w szafie, możemy również dodawać różne znalezione elementy do naszych stylizacji, o których zapomnieliśmy. Znalezioną spódnicę możesz również przerobić – dodać pasek, czy skrócić, zyska ona tym drugie życie.

Dlaczego warto nosić spódnicę?

Spódnica jest przede wszystkim wygodna, warto również dołączyć ją do swoich stylizacji. Jeżeli nie jesteś przekonana, najlepiej zacząć od klasycznej spódnicy, w której będziesz się dobrze czuć. Później możesz zacząć bardziej eksperymentować, wybierać modele spódnic ze wzorami w mocniejszych kolorach. Najważniejsze, abyś czuła się komfortowo,poszukaj takiej, którabędzie pasować do twojego stylu i sylwetki. Pamiętaj, baw się modą, jednak najważniejsze, abyś ubierała się według swojego stylu!

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.