Stanik plus size – moda czy realna potrzeba

Zastanawiasz się nad zakupem biustonosza plus size? Przeczytaj, kiedy warto go wybrać, a także jakie są jego zalety. Dowiedz się, dlaczego warto udać się do brafitterki.

Stanik plus size – czym się charakteryzuje?

Stanik plus size jest przeznaczony dla Pań, noszących rozmiary nieco większe, zaczynające się, od rozmiaru 44. W przypadku biustonoszy jest to powyżej 90 cm w obwodzie pod biustem. Czym większy rozmiar biustu, tym piersi potrzebują solidniejszego podniesienia i podtrzymania. Dlatego warto postawić na biustonosze plus size, które uwzględniają te potrzeby. Możesz wybrać spośród bogatej oferty modeli biustonoszy m.in. takich jak: sportowe, braletki, bardotki, koronkowe, bezszwowe, zapinane z przodu, czy do karmienia.

Prawidłowy wybór rozmiaru to podstawa!

Ważne jest, aby wybrać rozmiar odpowiedni dla twojego biustu. Jednym z częstych błędów, przy wyborze biustonosza jest kupowanie go w za małym rozmiarze. Warto znać rozmiar swojego biustu przed zakupami, sprawdzając go w tabelach rozmiarów biustonoszy, czy używając kalkulatora rozmiaru biustonosza. Wcześniej należy zmierzyć obwód pod biustem, a następnie zmierzyć obwód biustu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biustonosza?

Przy wyborze biustonosza plus size należy zwrócić uwagę, aby był on wykonany z materiałów dobrej jakości. Przyjrzyj się także jego wykończeniu, również ramiączkom, nie powinny one być za wąskie, oraz za mało elastyczne. Zwróć uwagę również na jego krój, miseczki, a także pas podtrzymujący.

Brafitterka – dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru, warto udać się do brafitterki. Pomoże ci ona wybrać odpowiedni rozmiar biustonosza. Wskaże, które modele sprawdzą się dla twojego biustu. Jej usługa zwykle nic nie kosztuje, płacisz wyłącznie za kupiony biustonosz plus size!

Wygoda jest najważniejsza!

Wybierz taki biustonosz, w którym będziesz dobrze się czuć. Musi on być wygodny, nie powinien powodować uczucia dyskomfortu, otarć, czy wżynać się w skórę. Powinien również być wygodny podczas zakładania, jak i noszenia.

Biustonosz to wsparcie dla kręgosłupa!

Prawidłowy wybór rozmiaru biustonosza, nie pozostaje bez znaczenia dla kręgosłupa. Biustonosz ten ma odciążyć plecy, ramiona i szyję. Źle dobrany biustonosz plus size może przyczynić się do wad postawy, a także powodować różnego rodzaju bóle.

Warto wybrać również majtki plus size!

Do biustonosza warto założyć również majtki plus size. Możesz dobrać je do kompletu z biustonoszem lub wybrać inne. Są one wygodne, możesz kupić również majtki z wysokim stanem, które nie będą zsuwały się z brzucha.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.