Wybieramy odpowiedni fason kurtki damskiej na wiosnę

Z pewnością fasony o wygodnym, sportowym i eleganckim kroju to częsty wybór wśród kobiet. Warto jednak wybrać odpowiednie okrycie wierzchnie, które spisze się w różnych warunkach. W dodatku muszą sprawdzić się w każdej stylizacji.

Kurtki damskie – różne fasony

Z pewnością wszelkie skórzane kurtki to dobra opcja, która sprawdzi się w eleganckich stylizacjach, a więc warto zwrócić uwagę na ramoneski oraz pilotki. Gdy chcemy wzbogacić nasze luźne, miejskie zestawienie możemy postawić na sportowy akcent – kurtki jeansowe oraz bomberki. Zazwyczaj sięgające do bioder z ocieplaną wersją, gdy mowa o nieco grubszych fasonach zimowo-wiosennych. Gdy jednak chcemy wybrać klasykę, to z pewnością otrzymamy ją za sprawą kurtki parki oraz anoraka. Kurtki damskie pozwalają nam na wybór szerokiej gamy fasonów oraz rodzajów okrycia wierzchniego.

Kurtka czy katana?

Z pewnością wiele kobiet zastanawia się, czy wiosenną porą nie postawić na lżejszy ubiór zamiast kurtki. Oczywiście do wyboru mamy kardigany, grubsze żakiety, bluzy, czy swetry. Warto jednak chociaż podczas pierwszych wiosennych tygodni postawić na grubsze okrycie wierzchnie. Wówczas będzie nam znacznie bardziej komfortowo. Pierwsze dni wiosny to zdecydowanie chłodniejsze poranki oraz zimniejsze wieczory. Warto jednak zatem mieć pod ręką coś lżejszego do ubrania, aby móc ewentualnie zmienić okrycie wierzchnie w ciągu dnia. Wśród popularnych alternatyw kurtek damskich są zdecydowanie swetry, kardigany oraz bluzy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.