Nerka to absolutny hit sezonu!

Nie zawsze musimy dobrze się ubrać, by wyglądać zniewalająco. Wystarczy czasami modne dodatki, które wzbogacą naszą stylizacje. Akcesoria królują w trendach w każdym sezonie, niezależnie od pory roku. W tym swój wielki czas mają nerki o różnym fasonie i kolorze.

Charakterystyka

Każdy chyba miał ją w swojej ręce nie raz. Klasyczna i mała nerka podbija serca kobiet. Najczęściej z jedną lub dwiema przegrodami, gdzie możemy schować swoje najpotrzebniejsze rzeczy. Kształt jej jest właściwy różny, po owalne lub bardziej kwadratowe. Wiązana lub zapinana wokół talii, świetni sprawdzi się jako dodatek do codziennej stylizacji.

Lepsza czy gorsza od torebki?

Bez torebki lub plecaka żadna z kobiet nie wychodzi z domu. Tutaj wybór uzależniony jest właściwie od tego, co się podoba. Jednak nerki to hit, który nie jest jeszcze dobrze przyjmowany przed kobiety. Dlatego, że z reguły nie zajmują praktycznie w ogóle miejsca, ponieważ są zazwyczaj małe i nie możemy zmieścić do niej takiej ilości rzeczy, jak do klasycznej średniej lub dużej torebki. Ponadto nie każda kobieta lubi taką formę noszenia, jaką posiada nerka. O tym, czy jest lepsza lub gorsza od zależy od samych nas. Musimy zdecydować po prostu czy ona nam się podoba i będzie pasować w naszych codziennych outfitach. Może super wypełnić stylizacje i nadać zupełnie innego charakteru. Nie musimy od razu rezygnować z torebki i rzucić ją w kąt. Jednak może warto raz na jakiś czas, założyć nerkę?

Srebro i błysk w modzie

Tego, że nerki podbijają serca kobiet to już wiemy. Jednak jaki kolor jest w modzie? Taki, który się błyszczy, czyli srebro, złoto lub kolorowe poświaty. Świetnie pasują do jeansów, spódnic i koszulek. Zwieńczone butami sportowymi lub obuwiem na obcasie dodadzą casualowego stylu, idealnego na co dzień. O tym, że modeli nerek pod względem fasonu i koloru jest dużo, możemy przekonać się w sklepie Renee, gdzie czeka na nasz ogromny wybór i z pewnością znajdzie takie, które są aktualne w modzie.

Nie bój się przełamać, jeśli lubisz kombinować z tym co jest aktualnie w trendach. Nerka stała się bardzo popularna wśród mężczyzn a teraz nabiera coraz większej sympatii u kobiet.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.