Printy w wiosennych stylizacjach

Z pewnością w tym roku w wiosennych stylizacjach w dalszym ciągu będą królować wszelkie wzory i modne motywy. Mogą zostać śmiało wykorzystane w codziennym ubiorze, a odpowiednio ze sobą łączone będą także alternatywą dla klasycznych eleganckich stylizacji do pracy. Jak zatem wybierać printy i łączyć je ze sobą?

Łączenie ze sobą printów

Nie ma żadnego modowej zasady, aby nie łączyć różnych printów i wzorów ze sobą. Warto dobierać różne motywy ze sobą i z pewnością będzie to wyglądać niezwykle oryginalnie oraz modnie. Jedyną regułą w tym wypadku jest to, że warto łącząc różne wzory ze sobą, aby zachować podobny odcień ubrań. Przykład takiej stylizacji? Jeśli zależy Ci na marynarskich paskach – dobierz górną, jak i dolną część garderoby w kolorach błękitu i bieli. Pamiętaj o obuwiu. Na wiosnę zdecydowanie mogą sprawdzić się botki damskie, które idealnie będą pasować do wszelkich ubrań z printami, czy wzorami.

Wzory w tym samym rodzaju

Co to oznacza? Nic innego, jak wybór w swojej stylizacji takich samych printów, a więc np. jeśli zależy Ci na motywie w kratę, postaw na spodnie o tym wzorze, a górę zwieńcz koszulą o innym jej rodzaju. Pamiętaj, aby w takim wypadku zachować podobną kolorystykę. Nie musisz wybierać tylko i wyłącznie odcieni czerni i bieli – możesz zaszaleć z nieco intensywnymi barwami, np. czerwonym lub żółtym. Modnym i częstym motywem są również wzory florystyczne. Świetnie będą wyglądać w postaci zwiewnych sukienek, bluzek czy materiałowych spodni. Jeśli w danej stylizacji chcesz łączyć ze sobą takie same wzory – możesz wówczas postawić na nieco inne dodatki oraz stonowane obuwie, które podkreśli sylwetkę i ją wysmukli dodatkowo.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.