Ubierz swoje dziecko kolorowo!

Jak dobrze wiemy, nasze dzieci potrzebują wielu ubrań w swoje szafie, dlatego że bardzo szybko wyrastają z większości z nich. Dlatego co chwilę warto wymieniać garderobę w trosce o jego komfort. Wybierajmy jednak takie ubrania, które będą przede wszystkim kolorowe i żywe.

Wygoda dziecka

Ubrania dziecięce najczęściej tworzone są z naturalnych materiałów tak, aby, jak najbardziej pozbyć się gryzących i sztucznych tkanin. Najlepiej na co dzień sprawdzi się taka, która jest przewiewna i dopasowana do sylwetki naszego dziecka. Nie może być ani za mała, ani za duża. Koszulki i spodnie powinny przylegać do ciała, ale zostawiając przy okazji trochę luzu. Dobrze wybrać taką odzież dziecięcą, która nie podrażni delikatnej skóry naszej pociechy, która w pierwszych latach narażona jest na dużą ilość podrażnień. Dobieraj ubrania, pamiętając o tym, że dzieci bardzo szybko z niej wyrastają. Mądre i przemyślane zakupy to sukces w doborze odpowiednich ubrań bez dużej ilości wydanych pieniędzy

Co wybrać?

Bardzo stereotypowo myśli się odnośnie wyboru ubrań dla dzieci. Szczególnie jeśli mowa o kolorach. Dla dziewczynek przypisany jest róż i wszystkie różne żywe odcienie. Z kolei dla chłopców ma być to niebieski oraz bardziej stonowane i zimne kolory. Jednak nie należy się tutaj ograniczać. Wybieraj takie ubrania, które przypadną do gustu Twojemu dziecku. Mogą być to kolory w różnych odcieniach – ciepłych oraz zimnych, a najlepiej łączyć je wszystkie ze sobą. W tym sezonie modne są właściwie każde zdobienia, od tiulów, koronek, gipiury, ażurów aż po falbany, kołnierzyki i wiele innych. Warto dodać, że kolory są ze sobą zmieszane i połączone w taki sposób, aby ożywić urodę dziecka. Postaw na rzeczy, które nie będą tylko w jednym odcieniu i które będą kojarzyć się tylko z daną płcią dziecka. Czerwień, żółć, niebieski, zieleń, róż, szarość, biel czy fiolet to idealne kolory, które będą świetnie wyglądać na co dzień.

Wybierz odzież dziecięcą, która ożywi garderobę dziecka i będzie dobrze sprawdzać się na każdą okazję. Warto dobierać różnorodnie szafę, jeśli na rynku mamy dostępne wiele wariantów ubrań o różnej kolorystyce.

 

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.