Skąd najlepsza jakość?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, aczkolwiek większość projektantów mody oraz zwykłych użytkowników potwierdzić naszą opinię, że jakościowe materiały pochodzą przede wszystkim z Włoch. Właśnie tam powstała kolejna stolica mody zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Każdy w dzisiejszych czasach ma dostęp do tego rodzaju odzieży, która wbrew pozorom wcale nie kosztuje zbyt wiele.

Co polecamy?

Ostatnio wpadliśmy na jednego świetnego producenta, który od niedawna prowadzi również sprzedaż na terenie Polski. Mamy na myśli ITALogY – sklep z odzieżą włoską, który zyskał już popularność w naszym kraju i posiada kilka punktów stacjonarnych, oprócz sprzedaży online. Przykuli naszą uwagę głównie dzięki wysokiej jakości materiałom i niebanalnym fasonom.

Oto kolejna zaleta włoskich projektantów, ponieważ są oni odważni, kreatywni i otwarci na nowości. Swoje inspiracje czerpią z życia codziennego, które w ich przypadku wygląda zupełnie inaczej niż w naszej kulturze. Trzeba by było dużo opowiadać o tamtejszych tradycjach, historii i zwyczajach, aby zrozumieć ich temperament, charakter oraz podejście do mody, która towarzyszy im na każdym kroku. Nie zostało nic jak tylko czerpać z nich przykład i próbować ich naśladować we własny indywidualny sposób. W przypadku ITALogY możemy zaświadczyć, że dokonany wybór z pewnością Cię zaskoczy, oczywiście pozytywnie.

Właściwości materiału

Wykorzystywane tkaniny absolutnie nie mają pochodzenia zwierzęcego, co dla wielu klientów jest bardzo ważne. Ten włoski producent postanowił całkowicie zrezygnować ze stosowania zwierzęcych skór czy futer, gdyż uznali to za niehumanitarne i niepoprawne. Ich ekologiczna postawa również pozwoliła na zyskanie w oczach klientów. Co więcej, materiały są bardzo delikatne, a jednocześnie trwałe. Wówczas możesz mieć pewność, że odzież przetrwa zarówno pranie w wysokich temperaturach, suszenie, rozciąganie czy po prostu zwykłe użytkowanie. Nie uczulają one skóry, gdyż mają właściwości hipoalergiczne, a dodatkowo warto zwrócić uwagę na przyjemne uczucie w dotyku.

Z drugiej strony materiały posiadają nadzwyczajne wzory, które są dość bogate w ozdoby, aczkolwiek jest to jedna z cech charakterystycznych Włochów. Jednak w połączeniu z nietypowymi fasonami wygląda to naprawdę awangardowo i ekstrawagancko, a na ich przymierzenie odważą się tylko niektórzy, co nie będą bali się być sobą i pokazać swój własny styl odzwierciedlający ich osobowość.

Skąd najlepsza jakość?
Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, aczkolwiek większość projektantów mody oraz zwykłych użytkowników potwierdzić naszą...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *